Books: Religion

Number of items: 73

Vanyó László: Ókeresztény írók lexikona. Budapest, 2004, Szent István Társulat. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
20412.

2 600 HUF
6,84
7,43
Varga Zsigmond J. (szerk.): Görög-magyar szótár az Újszövetség irataihoz. Bp., 1992, Református Zsinat Iroda Sajtóosztálya. 1038p. Kiadói egészvászon-kötés, címlapon kiadás helye és évszám szövegkiemelővel jelölve.
20413.

2 800 HUF
7,37
8,00
Károli Gáspár: A Vizsolyi Biblia előljáró beszéde. Incze Gábor tanulmányával. Sajtó alá rendezte: Borbély László. Bethlen Gábor Könyvtár. Bp., 1940, Országos Bethlen Gábor Szövetség, 46 p. Kiadói tűzött papírkötés, kiadói hártyapapír védőborítóban.
20414.

1 800 HUF
4,74
5,14
Blaskó Mária: Az atya kincsei. Bp., 1942, Korda Rt. Márton Lajos rajzaival. Kiadói papírkötés, gerincnél belül levált, kopottas állapotban.
20415.

1 600 HUF
4,21
4,57
Palásthy Pál: A polgári házasság. II. Korkérdés. 1868. Estergom, 1868, Esztergomi-Irodalmi-Egylet,(Pest, Gyurián és Ifj. Deutsch Mór-ny.), 2+47+1 p. Kiadói papírkötés, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, a gerincen címkével, régi intézményi bélyegzéssel.
20416.

1 600 HUF
4,21
4,57
3 db vallási könyv: A boldogságos Szűz Mária vérrel verejtékezett győri kegyképének rövid története. Győr, 1908, Győregyházmegye-ny. Kiadói tűzött papírkötés. + Hárs Ágoston: Szent órák. Ima- és énekeskönyv. (Győr), 1910, k.n. (Mönchengladbach, A. Riffarth-ny.) Aranyozott egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval. + Sík Sándor - Schütz Antal: Imádságoskönyv egyszersmind kalauz a lelki életre. A tanulóifjúság számára készítették - - . Bp., 1934, Szent István-Társulat. Bársonykötésben, sérült, részben szétvált fűzéssel.
20417.

1 000 HUF
2,63
2,86
Dr. Victor János: Márk evangéliuma. Református Sajtóosztály, Budapest, kissé foltos egészvászon kötésben.
20418.

1 400 HUF
3,68
4,00
Szász Károly: A költő-püspök. Csendes esték 3. Mezőtúr, Török Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült lapok.
20419.

1 200 HUF
3,16
3,43
Ananda Kentish Coomaraswamy: Hinduizmus és buddhizmus. Mérleg. Bp., 1989, Európa. Kiadói papírkötés.
20420.

1 400 HUF
3,68
4,00
Vegyes imakönyv tétel, 2 db:   Köz isteni tiszteletre rendelt énekes-könyv, zsoltárok és dicséretek, néhány imádsággal. Debreczen, (1901), Telegdy K. Lajos utóda. VII. kiadás. Sérült gerincű bakelittáblás kötésben, kopott, sérült borítóval.;   Üdvözlégy Mária! Imakönyv a Boldog. Szűz tiszteletére. Összeáll.: Zádori Ev. János. Bp., én., Steinberger Ker. János. Korabeli csontdíszítéses bársony-kötésben, fém kapcsokkal, kopott borítóval, javított kötéssel, egy hiányzó lappal.;
20421.

2 000 HUF
5,26
5,71
Hans Urs von Baltasar: A dicsőség felfénylése II/1 - Teológiai stílusok: Klerikusok. Bp., 2005, Sík Sándor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
20422.

3 000 HUF
7,89
8,57
Görföl Tibor-Kránitz Mihály: Teológusok lexikona. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
20423.

2 000 HUF
5,26
5,71
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF