1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Collins F. Howard: Spencer Herbert synthetikus filozófiájának kivonata. Társadalomtudományi Könyvtár I. köt. Bp., 1903, Politzer Zsigmond és Fia. Átkötött félvászon-kötés, magánkönyvtári címkével, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel.