1 000 HUF
[Grigely József]: Institutiones grammaticae in usum scholarum Regni Hungariae et adnexarum provinciarum. Pars prima. Budae, 1832, Typis Regiae Universitatis Hungaricae, VIII+311 p. Latin nyelven. Kartonált papírkötés, kopott, sérült kötéstáblákkal, hiányzó gerinccel, foltos lapokkal. Grigely József (1760-1818) a budai főgimnázium tanára és igazgatója