4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Kelemen Béla: Német és magyar nagy kézi szótár I-II. köt. I. köt.: Német-magyar rész. II. köt.: Magyar-német rész. Szerk.: - -. Bp., 1929, Athenaeum. A félbÅ‘r gerincen jelzéssel. (Gara?) 3. kiadás. Kiadói dúsan aranyozott félbÅ‘r-kötés, a borÃtókon magánkönyvtári cÃmkével, a borÃtón kis kopásnyomokkal.