Books: Technics

Number of items: 39

Koncz Ferenc - Róka Gyuláné - Járfás Istvánné: Fémipari anyag- és gyártásismeret I. A szakmunkásképző-iskolák számára. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
20282.

1 600 HUF
4,21
4,57
Garms, Martin: Handbuch der Heizungs- und Lüftungstechnik. Band I-II. (Fűtés- és hűtéstechnikai kézikönyv. I-II. köt.) Leipzig, 1952, Fachbuchverlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítókkal, mellékletekkel.
20283.

1 000 HUF
2,63
2,86
Trabant 601 személygépkocsi üzemeltetési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 S de Luxe. Zwickau, 1982., VEB Sachsenring Automobilwerke. Kiadói papírkötés.
20284.

"Trabant 601" személygépkocsi üzemeltetési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 S de Luxe. Zwickau, 1982., VEB Sachsenring Automobilwerke. Kiadói papírkötés.

1 800 HUF
4,74
5,14
Hevesy Iván: A fényképezőgép és a negativanyag. HAFA Könyvtár 24-25. sz. Bp., [1940], Hatschek és Farkas, 128 p. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20285.

1 000 HUF
2,63
2,86
Kohlmann V.: Köbtáblák hengeralaku, metszett és faragott fák. Mérték szerint kiszámítva - - által. Eilenburg, én., Offenhauer K. V. Kiadói kopott félvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, a hátsó borítón és a hátsó szennylapon bejegyzésekkel, bélyegzéssel.
20286.

1 600 HUF
4,21
4,57
Scott Kelby: A Digitális fotós könyv, best of. Bp., 2016, Perfact-Pro Kft. Kiadói papírkötés.
20287.

1 600 HUF
4,21
4,57
20288.

5 000 HUF
13,16
14,29
20289.

1 800 HUF
4,74
5,14
A Magyar Hidrológiai Társaság Pécsi Csoportjának jubileumi évkönyve. Pécs, 1972, MTESZ Baranya M. Szervezete. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 400 példányban.
20290.

2 000 HUF
5,26
5,71
Lenhossék Mihály: A sejt és a szövetek. Az általános szövetek vázlata. Bp., 1918, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés, erotikus ex libris-szel: Dr. Geréb Lajos Könyveiből.
20291.

Lenhossék Mihály: A sejt és a szövetek. Az általános szövetek vázlata. Bp., 1918, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés, erotikus ex libris-szel: "Dr. Geréb Lajos Könyveiből."

2 800 HUF
7,37
8,00
20292.

2 000 HUF
5,26
5,71
Dr. Kiss László-Dr. Szemerey Zoltán: Hálózati transzformátorok üzeme. Bp., 1984. Műszaki Könyvkiadó. Megjelent 2800 példányban. Kiadói kartonált papírkötésben.
20293.

1 600 HUF
4,21
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF