https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 252

Auction is over! Item soon called at the auction hall
14K arany (Au) szövött mintás karlánc, jelzett 19 cm, 2 cm széles. Réz szál erősítéssel br 59 g
22000.

14K arany (Au) szövött mintás karlánc, jelzett 19 cm, 2 cm széles. Réz szál erősítéssel br 59 g

 
The item is not available
Starting price:
650 000 HUF
1 724,14
EUR
,
1 857,14
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) aufsatz. Domborított, pereménél áttört szalagminta zárja. Két oldalán domborított férfi portré, két végén pedig karikát tartó oroszlánmaszk díszíti. Jelzett, pereménél kis repedéssel, 32x19x14 cm, nettó: 691 g
22001.

Ezüst (Ag) aufsatz. Domborított, pereménél áttört szalagminta zárja. Két oldalán domborított férfi portré, két végén pedig karikát tartó oroszlánmaszk díszíti. Jelzett, pereménél kis repedéssel, 32x19x14 cm, nettó: 691 g

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
477,45
EUR
,
514,29
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) gyümölcsös kínáló tál. Dianás jelzéssel, kalapált, hibátlan. 39x28 cm 762 g
22002.

Ezüst (Ag) gyümölcsös kínáló tál. Dianás jelzéssel, kalapált, hibátlan. 39x28 cm 762 g

 
Sold
Starting price:
150 000 HUF
397,88
EUR
,
428,57
USD
Number of bids:
1
Legyezőtartó doboz. Antik ezüst (Ag) tetejű üveg dobozka Bécs, 1850. Jelzett 111 g 22x8 cm Hibátlan üveg betéttel. / Fan holder box. Antique silver (Ag) top glass box Vienna, 1850. Marked 111 g 22x8 cm With flawless glass insert.
22003.

Legyezőtartó doboz. Antik ezüst (Ag) tetejű üveg dobozka Bécs, 1850. Jelzett 111 g 22x8 cm Hibátlan üveg betéttel. / Fan holder box. Antique silver (Ag) top glass box Vienna, 1850. Marked 111 g 22x8 cm With flawless glass insert.

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
132,63
EUR
,
142,86
USD
Number of bids:
0
Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) italosüveg-lezáró. cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g
22004.

Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) italosüveg-lezáró. cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g

 
The item is not available
Starting price:
190 000 HUF
503,98
EUR
,
542,86
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) kínálótál. Ovális test, peremszéle karélyosan tagolt, jelzett, 55x42 cm, nettó: 1364g
22005.

Ezüst (Ag) kínálótál. Ovális test, peremszéle karélyosan tagolt, jelzett, 55x42 cm, nettó: 1364g

 
The item is not available
Starting price:
360 000 HUF
954,91
EUR
,
1 028,57
USD
Number of bids:
0
14K arany (Au) nyaklánc és karikagyűrű m:65, lánc 56 cm. jelzettek, összesen 9,6 g
22006.

14K arany (Au) nyaklánc és karikagyűrű m:65, lánc 56 cm. jelzettek, összesen 9,6 g

 
Sold
Starting price:
130 000 HUF
344,83
EUR
,
371,43
USD
Number of bids:
2
14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal
22007.

14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
300 000 HUF
795,76
EUR
,
857,14
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) sószóró, jelzett, m: 14 cm, nettó: 124,5 g
22008.

Ezüst (Ag) sószóró, jelzett, m: 14 cm, nettó: 124,5 g

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
265,25
EUR
,
285,71
USD
Number of bids:
0
David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g
22009.

David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
530,50
EUR
,
571,43
USD
Number of bids:
0
Antik ezüst (Ag) kiskanalak, nagykanalak, villa, 13 latos tisztaságjellel, klf mestejegyekkel, össz 296g
22010.

Antik ezüst (Ag) kiskanalak, nagykanalak, villa, 13 latos tisztaságjellel, klf mestejegyekkel, össz 296g

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
212,20
EUR
,
228,57
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) kalapált váza, jelzett, m: 18 cm, nettó: 257 g
22011.

Ezüst (Ag) kalapált váza, jelzett, m: 18 cm, nettó: 257 g

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
212,20
EUR
,
228,57
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment