Jewellery and precious metal items

Number of items: 252

Ezüst (Ag) kihajló peremű talpas váza, jelzett, m: 17,5 cm, nettó: 177 g
22012.

50 000 HUF
132,63
142,86
Ezüst (Ag) tálca. Dianás jelzéssel, mesterjegyes, 35x21 cm 430 g
22013.

80 000 HUF
212,20
228,57
Ezüst (Ag) art deco fazonú tál. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel. 385 g 32x20 cm
22014.

70 000 HUF
185,68
200,00
14 K arany (Au) gyűrű gyémánttal. jelzett, m: 64, br 2,25 g
22015.

65 000 HUF
172,41
185,71
Arany (Au) 14K képtartó medál, jelzett, horpadással, d: 3,5 cm, bruttó: 5,2 g
22016.

60 000 HUF
159,15
171,43
22017.

200 000 HUF
530,50
571,43
22018.

40 000 HUF
106,10
114,29
3 db gyémánt kerek brilliáns csiszolás, SI2-I1,, G-I, 0,8 ct tanúsítvánnyal
22019.

200 000 HUF
530,50
571,43
22020.

55 000 HUF
145,89
157,14
22021.

50 000 HUF
132,63
142,86
Ezüst (Ag) fejes szecessziós sétabot, sétapálca, német, 1915 körül, jelzett, 92 cm Véset: 1890 Huldeblijk 1915 aan der Heer Th. Ramaekers Bij Het Zilveren Feest Als Meester In De Broederschap Van De Allerh. Drievuldigheid In De O.L. Vrouwekerk Te Maastricht. / 1890 Hódolat 1915 der Heer Th. Ramaeker ezüstünnepén mint mester az Allerh testvériségében. Szentháromság a maastrichti Miasszonyunk-templomban.  Feltehetően az előtörténet, a jubileum évszámból kiindulva: Az iskolaháborúk időszaka.  A szocialisták 1890-es évekbeli megjelenése előtt tehát a nemzet a konzervatív Katolikus Párt és a szekuláris Liberális Párt között polarizálódott. A liberálisok egyházellenesek voltak, és csökkenteni akarták az egyház hatalmát. A konfliktus az 1879-1884 közötti első iskolaháború során csúcsosodott ki, amikor a liberálisok azon kísérleteit, hogy nagyobb mértékű szekularizmust vezessenek be az általános iskolai oktatásban, a felháborodott katolikusok visszaverték. Az iskolaháború a belga politikában a katolikus párt dominanciájának időszakát nyitotta meg, amely szinte töretlenül1917-ig tartott.
22022.

80 000 HUF
212,20
228,57
22023.

60 000 HUF
159,15
171,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF