22004.
467. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
190 000 HUF
503,98 EUR, 542,86 USD
Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) italosüveg-lezáró. cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g