Jewellery and precious metal items
Number of items: 252
2848337
22060
467
Other collectibles
6 000 HUF
3156309
22061
467
4600
Other collectibles
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 10,1 g
4 600 HUF
3156261
22062
467
Other collectibles
Ezüst(Ag) masszív walles nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 21,6 g
10 000 HUF
2937047
22063
467
Other collectibles
Boulanger-Hautin (1810-1938) Vodkás pohár Ezüst (Ag), jelzett, 4 cm 16,7 g
18 000 HUF
3158033
22064
467
26000
Other collectibles
Cigaretta tárca ezüst (Ag), aranyozott díszítéssel 137 g 11x8 cm
26 000 HUF
2959765
22065
467
Other collectibles
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 28,2 g
5 000 HUF
2840734
22066
467
Other collectibles
Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g
20 000 HUF
2840731
22067
467
30000
Other collectibles
Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g
30 000 HUF
3013334
22068
467
30000
Other collectibles
30 000 HUF
3013322
22069
467
30000
Other collectibles
30 000 HUF
2930057
22070
467
200000
Other collectibles
200 000 HUF
2959790
22071
467
13000
Other collectibles
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 18,1 g
13 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m