Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 340

Madarassy Walter (1909-1994) 1986. Buda Recuperata - 1686 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Magyar Numizmatikai Társulat kétoldalas öntött bronz emlékérem (88mm) T:AU
31658.

Madarassy Walter (1909-1994) 1986. "Buda Recuperata - 1686 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas öntött bronz emlékérem (88mm) T:AU

10 000 HUF
26,32
28,57
10
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. Fery Antal alias Rex Antonius egyoldalas öntött bronz emlékérem (85mm) T:UNC
31659.

Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "Fery Antal alias Rex Antonius" egyoldalas öntött bronz emlékérem (85mm) T:UNC

6 000 HUF
15,79
17,14
Madarassy Walter (1909-1994) 1997. Európai Tudományos és Művészeti Akadémia - Őszi ülés 1997. november 7-8. kétoldalas bronz plakett, Göncz Árpád (1922-2015), a Magyar Köztársaság volt köztársasági elnökének gravírozva. A Nagyházi Galéria jótékonysági árverés a Kézenfogva Alapítvány javára 2001. március 6. (Göncz Árpád gyűjteményéből) 136. tétele (95mm) T:XF Hungary 1997. European Academy of Sciences and Arts (Academia Scientiarum et Artium Europaea) - Plenum of Autumn, 7-8 November, 1997 bonze plaque engraved for Árpád Göncz (1922-2015), the former President of the Republic of Hungary. Sign.: Walter Madarassy. Lot 136 of the Nagyházi Gallerys charity auction for the Kézenfogva Alapítvány 6th March, 2001 (from the collection of Árpád Göncz) (95mm) C:XF
31660.

Madarassy Walter (1909-1994) 1997. "Európai Tudományos és Művészeti Akadémia - Őszi ülés 1997. november 7-8." kétoldalas bronz plakett, Göncz Árpád (1922-2015), a Magyar Köztársaság volt köztársasági elnökének gravírozva. A Nagyházi Galéria jótékonysági árverés a "Kézenfogva Alapítvány" javára 2001. március 6. (Göncz Árpád gyűjteményéből) 136. tétele (95mm) T:XF Hungary 1997. "European Academy of Sciences and Arts (Academia Scientiarum et Artium Europaea) - Plenum of Autumn, 7-8 November, 1997" bonze plaque engraved for Árpád Göncz (1922-2015), the former President of the Republic of Hungary. Sign.: Walter Madarassy. Lot 136 of the Nagyházi Gallery's charity auction for the "Kézenfogva Alapítvány" 6th March, 2001 (from the collection of Árpád Göncz) (95mm) C:XF

50 000 HUF
131,58
142,86
Maugsch Gyula (1882-1945) 1927-1928. Az érdem jeléül - Házinyúl Tenyésztők Orsz. Egyesülete aranyozott bronz emlékérem (50mm) T:AU patina, kopott aranyozás
31661.

Maugsch Gyula (1882-1945) 1927-1928. "Az érdem jeléül - Házinyúl Tenyésztők Orsz. Egyesülete" aranyozott bronz emlékérem (50mm) T:AU patina, kopott aranyozás

7 000 HUF
18,42
20,00
Melocco Miklós (1935-) 1997. Koller-díj / Koller szerette a művészetet és az életet. Szeretete túlélte őt ebben a díjban bronz érdemérem (100mm) T:AU
31662.

30 000 HUF
78,95
85,71
Nagy István (1920-) 1975. MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975 Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1
31663.

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1

8 000 HUF
21,05
22,86
Nagy Lajos (1949-) DN Bessenyei György 1747-1811 / Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31664.

Nagy Lajos (1949-) DN "Bessenyei György 1747-1811 / Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina

1 000 HUF
2,63
2,86
Orr Lajos (1952-) 1990. Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. Pro piccoli archi Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph. Hungary 1990. Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. Pro piccoli archi Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error
31665.

50 000 HUF
131,58
142,86
Pankotai Farkas Béla (1885-1945) 1944. Repülni Hívom a Magyar Ifjúságot egyoldalas, bronzozott, öntött fém plakett. Hátoldalán gravírozva 1944. évi Orsz. Modellversenyhét Aug 5-13. (99mm) T:XF ph.
31666.

Pankotai Farkas Béla (1885-1945) 1944. "Repülni Hívom a Magyar Ifjúságot" egyoldalas, bronzozott, öntött fém plakett. Hátoldalán gravírozva "1944. évi Orsz. Modellversenyhét Aug 5-13." (99mm) T:XF ph.

6 000 HUF
15,79
17,14
Papp László (1947-) 1994. Magyarország Indonézia Bélyegkiállítás / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége 67. Bélyegnap aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:AU
31667.

Papp László (1947-) 1994. "Magyarország Indonézia Bélyegkiállítás / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége 67. Bélyegnap" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:AU

2 000 HUF
5,26
5,71
Peternák Gusztáv (1928-) 1968. Elektronikus Mérőkészülékek Gyára / XII. EEG Vándorgyűlés Esztergom Al emlékérem (46mm) T:AU patina
31668.

Peternák Gusztáv (1928-) 1968. "Elektronikus Mérőkészülékek Gyára / XII. "EEG" Vándorgyűlés Esztergom" Al emlékérem (46mm) T:AU patina

1 600 HUF
4,21
4,57
Peternák Gusztáv (1928-) 1983. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Hegyesd vára bronz emlékérem (50mm) T:AU Adamo KE28
31669.

Peternák Gusztáv (1928-) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Hegyesd vára" bronz emlékérem (50mm) T:AU Adamo KE28

10 000 HUF
26,32
28,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF