Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 340

Peternák Gusztáv (1928-) 1984. Egervár / Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport 1984 bronz emlékérem (50mm) T:XF Adamo KE33
31670.

Peternák Gusztáv (1928-) 1984. "Egervár / Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport 1984" bronz emlékérem (50mm) T:XF Adamo KE33

5 000 HUF
13,16
14,29
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (51mm) T:AU,XF kis patina, apró ph.  Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences two-sided Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU,XF small patina, tiny edge error
31671.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:AU,XF kis patina, apró ph. Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" two-sided Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU,XF small patina, tiny edge error

8 000 HUF
21,05
22,86
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára bronz emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (51mm) T:XF patina, ph Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences two-sided bronze medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF patina, edge error
31672.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" bronz emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:XF patina, ph Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" two-sided bronze medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF patina, edge error

6 000 HUF
15,79
17,14
Rajki László (1939-) 1986. MÉE Orosházi csoportja / Orosházi Petőfi Műv. Közp. Juhász Balázs Gyűjtőklub Br és Ag emlékérem pár (35,35g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo OH1
31673.

6 000 HUF
15,79
17,14
Reményi József (1887-1977) 1920. Tisztviselők Háza Hévíz Fürdő herendi biszkvit porcelán plakett, hátlapon az avatáson résztvevők ceruzás aláírásával (88x122mm) T:AU HP 4471.
31674.

Reményi József (1887-1977) 1920. "Tisztviselők Háza Hévíz Fürdő" herendi biszkvit porcelán plakett, hátlapon az avatáson résztvevők ceruzás aláírásával (88x122mm) T:AU HP 4471.

50 000 HUF
131,58
142,86
Reményi József (1887-1977) 1923. Seegner Béla kőfaragómester Budapest bronz emlékérem (74mm) T:AU HP 4282.
31675.

Reményi József (1887-1977) 1923. "Seegner Béla kőfaragómester Budapest" bronz emlékérem (74mm) T:AU HP 4282.

15 000 HUF
39,47
42,86
Reményi József (1887-1977) 1924. Csernoch János esztergomi érsek papi felszentelése bronz emlékérem füllel (34mm) T:UNC,AU HP 4311.
31676.

Reményi József (1887-1977) 1924. "Csernoch János esztergomi érsek papi felszentelése" bronz emlékérem füllel (34mm) T:UNC,AU HP 4311.

10 000 HUF
26,32
28,57
Reményi József (1877-1977) 1927. Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927 kétoldalas, bronz emlékérem (65mm) T:1-
31677.

Reményi József (1877-1977) 1927. "Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927" kétoldalas, bronz emlékérem (65mm) T:1-

16 000 HUF
42,11
45,71
Reményi József (1887-1977) 1942. 1926 MÁJUS HAVÁBAN / NEMO ANTE MORTEM BEATUS bronz önarcképes emlékérem (72mm) T:AU HP 4282.var
31678.

Reményi József (1887-1977) 1942. "1926 MÁJUS HAVÁBAN / NEMO ANTE MORTEM BEATUS" bronz önarcképes emlékérem (72mm) T:AU HP 4282.var

15 000 HUF
39,47
42,86
Reményi József (1887-1977) 1945. Szeretettel Pásztinak, 1945.XI.19. egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:AU TP 2336.
31679.

Reményi József (1887-1977) 1945. "Szeretettel Pásztinak, 1945.XI.19." egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:AU TP 2336.

10 000 HUF
26,32
28,57
Reményi József (1887-1977) DN Női portré kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:AU
31680.

Reményi József (1887-1977) DN "Női portré" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:AU

15 000 HUF
39,47
42,86
13
Renner Kálmán (1927-1994) ~1973. Gárdos Mariska / A Forradalmi Nőmozgalom kiemelkedő harcosa - Magyar Nők Országos Tanácsa kétoldalas, öntött bronz plakett (92mm) T:AU,XF patina
31681.

4 000 HUF
10,53
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF