Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 340

Ligeti Erika(?) (1934-2004) 1978. Szentendre Templom téri Teátrum játékok öntött Br emlékérem függesztőkarikával (40x36mm) T:1-
31766.

Ligeti Erika(?) (1934-2004) 1978. "Szentendre Templom téri Teátrum játékok" öntött Br emlékérem függesztőkarikával (40x36mm) T:1-

800 HUF
2,11
2,29
1978. MN. Repülőorvosi Vizsgáló és Kutató Intézet 1948-1978 fém plakett fa talapzatra rögzítve (70x70mm, talapzat:85x80x30mm) T:XF karc
31767.

1978. "MN. Repülőorvosi Vizsgáló és Kutató Intézet 1948-1978" fém plakett fa talapzatra rögzítve (70x70mm, talapzat:85x80x30mm) T:XF karc

2 800 HUF
7,37
8,00
1979. Pénzügyi Törvény kétoldalas ezüstözött bronz plakett eredeti tokban (~112x90mm) T:AU
31768.

1979. "Pénzügyi Törvény" kétoldalas ezüstözött bronz plakett eredeti tokban (~112x90mm) T:AU

24 000 HUF
63,16
68,57
1979. 10 éves az Éremgyűjtők Keszthelyi Csoportja jelzett Ag emlékérem (4,08g/0.800/15mm) T:UNC (eredetileg PP) patina Adamo KEe1
31769.

1979. "10 éves az Éremgyűjtők Keszthelyi Csoportja" jelzett Ag emlékérem (4,08g/0.800/15mm) T:UNC (eredetileg PP) patina Adamo KEe1

4 000 HUF
10,53
11,43
1979. Népművészeti Nap Kispesti Majális 1979 mázas kerámia emlékérem (56x75mm) T:AU
31770.

1979. "Népművészeti Nap Kispesti Majális 1979" mázas kerámia emlékérem (56x75mm) T:AU

1 000 HUF
2,63
2,86
1979. A szegedi árvíz 100 éves évfordulójára egyoldalas Br emlékérem (41mm) T:2- ph
31771.

1979. "A szegedi árvíz 100 éves évfordulójára" egyoldalas Br emlékérem (41mm) T:2- ph

500 HUF
1,32
1,43
1979. Kistarcsai Kórház építéséért - Pest megye 1979 egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (119mm) T:AU
31772.

1979. "Kistarcsai Kórház építéséért - Pest megye 1979" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (119mm) T:AU

1 600 HUF
4,21
4,57
1980. Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés jelzett Ag kitűző (8,00g/0.835/21,5mm) + Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin jelzett Ag bélyegérem (3,36g/0.835/22x27mm) + Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz jelzett Ag bélyegérem (4,62g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (PP) patina
31773.

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (8,00g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin" jelzett Ag bélyegérem (3,36g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,62g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (PP) patina

14 000 HUF
36,84
40,00
1980. BEALUCA 80 / VASKUT (Vasipari Kutató és Fejlesztő Vállalat) a Szovjet-Magyar űrrepülés emlékére kiadott kétoldalas, öntött bronz plakett (73x73mm) T:AU patina
31774.

1980. "BEALUCA '80 / VASKUT (Vasipari Kutató és Fejlesztő Vállalat)" a Szovjet-Magyar űrrepülés emlékére kiadott kétoldalas, öntött bronz plakett (73x73mm) T:AU patina

1 400 HUF
3,68
4,00
1980. Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár 80. 9. 26. - 10. 5. / HUNGEXPO Budapest kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
31775.

1980. "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár '80. 9. 26. - 10. 5. / HUNGEXPO Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU

1 200 HUF
3,16
3,43
1980. Magyar Távirati Iroda 100 éves 1880-1980 bronz emlékérem (70mm) T:AU patina
31776.

1980. "Magyar Távirati Iroda 100 éves 1880-1980" bronz emlékérem (70mm) T:AU patina

1 000 HUF
2,63
2,86
1980. Vegyvédelem 1950-1980 - 30 egyoldalas bronz emlékplakett, dísztokban (132x101mm) T:AU
31777.

1980. "Vegyvédelem 1950-1980 - 30" egyoldalas bronz emlékplakett, dísztokban (132x101mm) T:AU

1 600 HUF
4,21
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF