60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán fémjellel és gyártói jelzéssel (Wilhelm Kunz) T:AU / Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration with ribbon, with hallmark and maker's mark (Wilhelm Kunz) on suspension ring C:AU NMK.: 223.