24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, "BRONZE" jelzéssel a peremen, eredeti mellszalagon, kardokkal. Szign.: Kautsch T:XF kopott aranyozás Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon" gilt bronze decoration, and "BRONZE" hallmark on the edge, with original ribbon with swords. Sign.: Kautsch C:XF worn gilt NMK.: 327