Amerikai Egyesült Államok ~1997. "United States Army Europe - National Support Element - Operation Joint Guard - For Excellence" részben aranyozott, részben festett bronz emlékérem (51mm) T:AU
Amerikai Egyesült Államok ~2000. "Az Egyesült Államok Európai Parancsnoksága" kétoldalas bronz emlékérem (38mm) T:UNC USA ~2000. "Headquarters - United States European Command" double-sided bronze medallion (38mm) C:UNC
Ausztria 1889. "Rudolf főherceg / Emlékére 1889. január 30." bronz emlékérem füllel (27mm) T:XF patina Austria 1889. "Rudolf Krprz. v. Oest. / Zur erinnerung 30. Jan. 1889." bronze medallion with ear (27mm) C:XF patina
Ausztria ~1910-1916. "Tábori pilótajelvény" részben zománcozott bronz jelvény, javított tűrátéttel, hátoldalán "J. ZIMBLER WIEN VII." gyártói jelzéssel (~62x60mm) T:AU,XF kisebb zománchibák / Austria ~1910-1916. "Field Pilot Badge" partially enamelled bronze badge with a replacement pin, with "J. ZIMBLER WIEN VII." maker's mark on the back (~62x60mm) C:AU,XF smaller enamel errors
Ausztria 1914. "Treue (Hűség) 1914" jelzett Ag patrióta jelvény "HN" gyártói jelzéssel (0.900/2,40g) T:AU patina Austria 1914. "Treue 1914" hallmarked Ag patriotic badge with "HN" maker's mark (0.900/2,40g) C:AU patina
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration with ribbon C:AU
Ausztria DN a Habsburg-ház címerét ábrázoló, nagyméretű K.U.K. katonai Cu sapkajelvény (~95x75mm) T:AU patina, az egyik pánt javítva Austria ND K.U.K. military Cu cap badge depicting the coat of arms of the House of Habsburg (~95x75mm) C:AU patina, one strap repaired
Bulgária 1908. "Polgári Érdemrend Parancsnoki Kereszt" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalag nélkül, erősen sérült, hiányos, részben javított állapotban (63x95mm) T:F Bulgaria 1908. "Order of Civil Merit Commander's Cross" enamelled, gilt metal decoration without ribbon, in badly damaged, incomplete, partially repaired condition (63x95mm) C:F
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU ph. Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon C:AU edge error
Finnország ~1936. "Fehér Rózsa Lovagrend I. osztályának csillaga" zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán "A. TILLANDER" gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (76x78mm) T:2 / Finland ~1936. "Order of the Whites Rose 1st Class Commander Star" enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, "A. TILLANDER" makers mark on back with hallmarks (76x78mm) C:XF
Franciaország DN "Confédération Européenne des Anciens Combattants (Veteránok Európai Konföderációja)" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon T:XF részben hiányos műgyanta France ND "Confédération Européenne des Anciens Combattants (European Confederation of Veterans)" gilt medallion on ribbon, with synthetic resin C:XF some missing synthetic resin