1949. 20Ft (3x) benne sorszámkövető pár és egy ugrással sorszámkövető "C 240 058659 - C 240 058662" T:XF nagyobb sarokhajlás
Hungary 1949. 20 Forint (3x) consecutive serial and consecutive serial with leap "C 240 058659 - C 240 058662" C:XF bigger corner bends Adamo F10
1969. 20Ft (4x) sorszámkövetők és közeli sorszám "C 057 178976 - C 057 178976; C 057 178973" T:F szép papír
Hungary 1969. 20 Forint (4x) consecutive serial and close serial "C 057 178976 - C 057 178976; C 057 178973" C:F fine paper Adamo F15
1975. 20Ft (5x) egy kihagyással végig sorszámkövető "C 749 098813 - C 749 098818" T:AU
Hungary 1975. 20 Forint (5x) consecutive serial with one break "C 749 098813 - C 749 098818" C:AU
Adamo F16
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József 1914-15 / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" bronz emlékérem, zománcozott gyűrűben, fehér(!) zománccal, eredeti "A m. kir. honvédelmi Ministerium hivatalának hivatalos kiadványa" tokban. Szign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (65mm) T:AU apró zománchibák
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" bronze commemorative medallion in enamelled ring, with white(!) enamel, in original "A m. kir. honvédelmi Ministerium hivatalának hivatalos kiadványa" case. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (65mm) C:AU small enamel errors
1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti, kissé kopott "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" gyártói tokban T:AU patina
Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon, in original, slightly worn "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" maker's case C:AU patina
NMK 245.