Franciaország 1852. III. Napóleon uralkodásának emléket állító Cu zseton (23,5mm) T:VF
France 1852. "Napoleon III Empereur / ELU PAR 7824189 SUFFRAGES - 2 DECEMBRE - 1852" Cu commemorative jeton (23,5mm) C:VF
Franciaország ~1900. "Varró nő / Kalapkészítő nő" bronz plakett. Szign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) T:AU patina
France ~1900. "Sewing woman / Hat maker woman" bronze plaque. Sign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) C:AU patina
Franciaország DN "Európai Kulturális Társaság" bronz emlékérem eredeti dísztokban (90mm) T:AU patina
France ND "Société Européenne de Culture" bronze commemorative medallion in original case (90mm) C:AU patina
Franciaország DN "Conseil General de la Drome / La Droma vous Réusst" Br emlékérem dísztokban, kis műanyag állvánnyal (60mm) T:1
France ND "Conseil General de la Drome / La Droma vous Réusst" Br medallion in case, with plastic stand (60mm) C:UNC
Franciaország DN "Szenátusi palota - Szenátori baráti csoport Franciaország - Magyarország" bronz emlékérem (50mm) T:AU
France ND "Senate Palace - Senatorial Friendship Group France - Hungary" bronze commemorative medallion (50mm) C:AU
Franciaország DN "Belügyminisztérium / Szajna-Saint-Denis prefektúra" részben műgyantás, ezüstpatinázott bronz emlékérem, peremén "Pichard Balme" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (70mm) T:AU ph
France ND "Ministere de L'Interi eur / Prefecture de la Seine-Saint-Denis" silver-plated bronze commemorative medallion with partly synthetic resin, with "Pichard Balme" makers mark on the edge, in its original hard case (70mm) C:AU edge error
Franciaország DN "Ile de France prefektúra" bronz emlékérem "Monnaie de Paris" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban. Szign.: Renée Mayot (84mm) T:UNC
France ND "Prefecture de la region D'Ile de France" bronze commemorative medallion with "Monnaie de Paris" makers mark, in its original case. Sign.: Renée Mayot (84mm) C:UNC