Ukrajna 2004. "85 éves az ukrán Komszomol" kétoldalas fém emlékérem (31mm) T:2
Ukraine 2004. "85 years of the LKSM of Ukraine" two-sided metal medallion (31mm) C:XF
Vatikán 1991. "II. János Pál pápa / Magyarországi látogatás 1991. augusztus 16-20." aranyozott bronz emlékérem dísztokban. Szign.: E. GRANERO (50mm) T:UNC,AU patina, foltos, viseltes tok
Vatican 1991. "Ioannes Paulus II Pont. Max. / Hungarian Visit XVI-XX Augusti MCMXCI" gilt bronze commemorative medallion in original case. Sign.: E. GRANERO (50mm) C:UNC,AU patina, worn, spotted case
Vatikán DN "XI. Piusz / Jézus szent szíve" ezüstözött bronz vallási medál füllel (25mm) T:AU kopott ezüstözés
Vatican ND "Pius XI / Santa Cuore di Gesu" silver plated bronze religious medal with ear (25mm) C:AU worn silver plating
DN "The Empire Collection" 24db-os jelzett Ag bélyegérem közel teljes gyűjtemény, az Ausztrál 1948. 2 Fontos bélyeg emlékérme hiányzik (összesen 443,9g/0.925) T:PP több darabon patina