cca 1880-1890 A Magyar bazár divatképe. Színezett rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos, apró sérülésekkel. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33×23,5 cm
Landseer, Edwin (1802-1873) festménye után, Rohn Alajos (XIX sz. eleje-1870) metszése: A meggondolatlan lövés. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Ny. Rohn és Grund, Pesten, 1864. A Vadász és Versenytan műmelléklete, 1864. Kissé foltos. Dekoratív fakeretben. 23x33,5 cm
C. Steinicken, E. Schweinfurt után: Antivari. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Album malerischer Ansichten aus Dalmatien und seinen Nachbarlanden., Österr. Lloyd, Triest, 1855 c. kötetből. Lapszélei apró szakadásokkal. 11,5x18 cm / steel engraving on paper, with small tears on the edge
Keleti Gusztáv (1834 - 1902 ) - A sárospataki vár Keleti Gusztáv képe nyomán készült litográfia.Megjelent: Tokaj-hegyaljai album.Özvegy Fuchs Györgyné műintézete München kiadásában 1867-ben. 160 x 255 mm Foltos
Tokaj Keleti Gusztáv (1834 - 1902 ) festménye nyomán készült litográfia. Megjelent: Tokaj-hegyaljai album.Özvegy Fuchs Györgyné műintézete München kiadásában 1867-ben. 160 x 255 mm Foltos, bevágással
Sátoraljaújhely - S. A. Ujhely Keleti Gusztáv (1834 - 1902 ) festménye nyomán készült litográfia. Megjelent: Tokaj-hegyaljai album.Özvegy Fuchs Györgyné műintézete München kiadásában 1867-ben. 160 x 255 mm Foltos