Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 274
3103826
11071
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (... Aladár?): Panoráma a városra. Olaj, vászon. Javított. Fakeretben. 40x50 cm
7 000 HUF
3103834
11072
467
3400
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyek között. Akvarell, papír. kartonra kasírozva. 29,5x41,5 cm
3 400 HUF
3110187
11073
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok, 1991. Vegyes technika, kollázs, kartonra. 65x49 cm
2 000 HUF
3110224
11074
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok (cím nélkül). Rézkarc, hidegtű, papír, számozott: 10/17. 29,5x21 cm.
1 600 HUF
2986089
11075
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. közepe: Vízparti táj. Olaj, falemez. Kissé vetemedett. Fakeretben. 46x55 cm
5 000 HUF
3048026
11076
467
15000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent): Kislány az udvaron, 1902. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×38 cm
15 000 HUF
2830122
11077
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Balaton. Akvarell, papír. Fakeretben. 29x30 cm.
3 000 HUF
3058531
11078
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, XXI. sz. eleje: Oktogon, Budapest. Akvarell, papír, kissé laza paszpartuban, 41x58,5 cm.
7 000 HUF
3154649
11079
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Bibliai jelenet. Akvarell, kréta, papír. Sérült. 28x37 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
8 000 HUF
3154663
11080
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Tallini részlet, 1969. Linómetszet, papír, üvegezett fakeretben, 22×30 cm
2 800 HUF
3154684
11081
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Tabáni részlet. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 18x23 cm
2 400 HUF
3154705
11082
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Virág. Rézkarc, papír. Számozott: 9/15. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, d: 24,5 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m