Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 274
3150870
11095
467
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 39,5×49,5 cm
5 000 HUF
3148799
11096
467
Other collectibles
Olvashatatlan monogrammal jelzett: Női akt. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 29,5×22 cm
5 000 HUF
3148764
11097
467
4600
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Pipacsok Szentendrénél. Olaj, karton. 20x14,5 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült keretben.
4 600 HUF
2944151
11098
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Pecázó. Akvarell, papír. 20x27 cm. Üvegezett, dekoratív, fakeretben.
4 000 HUF
2938146
11099
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, Munkácsy Mihály után: Rőzsehordó nő. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29,5x23,5 cm
4 000 HUF
2636221
11100
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fakeretben, 35x28 cm
5 000 HUF
2935876
11101
467
Other collectibles
Bodnár jelzéssel (B. Bodnár Éva?), 2 db rajz: Zebegényi részletek (Dunapart és kálvária). Tus, papír, lap sarkában apró sérüléssel, 16x9,5 és 9,5x16 cm
5 000 HUF
2980653
11102
467
4600
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakos. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 31x27 cm
4 600 HUF
2638888
11103
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti város (Németország?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 22,5×17 cm
2 000 HUF
3157573
11104
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán, 1934. Rézkarc, papír, a lap minimálisan foltos, 13,5x8,5 cm
2 000 HUF
2752901
11105
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Szántás. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett keretben, 13,5x18,5 cm
1 000 HUF
3057387
11106
467
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (Halvax Gyula?), 2 db mű: Vízpart és hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, 9x14 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035