Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 274
3154582
10987
467
Other collectibles
H.G. és Garai jelzéssel: Házak. Akvarell, pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x26 cm
3 000 HUF
3154591
10988
467
3400
Other collectibles
G jelzéssel: Társaság. Akvarell, papír. 52,5x33 cm. Üvegezett fakeretben.
3 400 HUF
3154668
10989
467
Other collectibles
Barsi B jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, fakeretben, 40×50 cm
8 000 HUF
3154692
10990
467
Other collectibles
MM (?) jelzéssel: Utcarészlet. Linómetszet, papír, üvegezett fakeretben, 15x17,5 cm
2 400 HUF
3154474
10991
467
Other collectibles
I Mesterházy D jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 59,5×80,5 cm.
16 000 HUF
3154464
10992
467
4600
Other collectibles
Szőnyi István jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 28×21,5 cm.
4 600 HUF
3150881
10993
467
9500
Other collectibles
Szentléleky jelzéssel: Felhős táj. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x70 cm
9 500 HUF
3150861
10994
467
Other collectibles
Tóth S jelzéssel: Színes portré, 1956. Termpera, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 49,5×38 cm
6 000 HUF
3148803
10995
467
Other collectibles
Németh G. 956 jelzéssel: Zöldellő park. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben. 27x36 cm.
3 000 HUF
3148808
10996
467
Other collectibles
Klie Z jelzéssel: Szélfútta fék. Kréta, papír, üvegezett keretben, 39×29 cm
1 600 HUF
3148815
10997
467
Other collectibles
Farkasházy Miklós jelzéssel: Betakarítás. Színezett rézkarc, papír, körbevágott, jelzett, foltos, sérült. Üvegezett keretben, 27x20 cm
2 800 HUF
2972127
10998
467
Other collectibles
Máyer B. jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, a lap sarkán folttal, kisebb törésnyommal, 18x23,5 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m