Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 274
3134495
11023
467
Other collectibles
Simonyi J jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm
2 400 HUF
2747645
11024
467
9500
Other collectibles
J. Brooks jelzéssel: Tengerparti hangulat. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 53x63 cm.
9 500 HUF
2966393
11025
467
Other collectibles
PL jelzéssel: Áramlás. Monotípia, papír, üvegezett fakeretben. 47,5x42,5 cm
2 600 HUF
3120265
11026
467
Other collectibles
Berkes A jelzéssel: Nagyváros. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben, 23,5x30,5 cm.
9 000 HUF
3116780
11027
467
Other collectibles
Borbély jelzéssel: Csendélet, 1958. Olaj, vászon, sérült, javított, dekoratív fakeretben, 70,5×50 cm
10 000 HUF
3114392
11028
467
Other collectibles
Orosz M jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Apró sérülésekkel. 54,5x66 cm.
2 600 HUF
2689472
11029
467
Other collectibles
Vaály György? jelzéssel: Csendélet. pasztell, papír, jelzett, 28x23cm, üvegezett keretben.
7 000 HUF
2957800
11030
467
Other collectibles
Faragó P jelzéssel: Halászbástya, Budapest. Akvarell, tus, papír, üvegezett fakeretben. 16x10,5 cm
3 000 HUF
2858597
11031
467
Other collectibles
Pachinger jelzéssel: Tanya szekérrel. Olaj, farost. Fakeretben. 27x50 cm
4 000 HUF
3036498
11032
467
Other collectibles
Gömöri János jelzéssel: Tehenek a vízparton: Olaj, vászon, fakeretben. 57x76 cm.
1 000 HUF
3074733
11033
467
Other collectibles
Kremmer jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, lap széle kissé sérült, közepén hajtásnyommal, 23×32 cm
2 000 HUF
3074519
11034
467
Other collectibles
H. Laudry jelzéssel: Vitorlások. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 18x24 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m