10939.
467. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
90 000 HUF
233,16 EUR, 257,14 USD
AzonosÃtatlan jelzéssel XIX. sz. közepe. Ferenc József császár, kÃséretével. Akvarell, papÃr. Sérüléssel. 25x37 cm Ãœvegezett kerteben