10946.
467. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Lepage?): Napfényes táj, 1940. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 84×100 cm. Apró felületi sérüléssel (festék hiánnyal). KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!