11097.
467. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pipacsok Szentendrénél. Olaj, karton. 20x14,5 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült keretben.