10950.
467. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), 1900 körül működött festÅ‘: Lámpafénynél. Olaj, vászon, restaurált, kissé sérült. DekoratÃv, kissé sérült fakeretben. 36x30 cm