Number of items: 920

10000.

260 000 HUF
689,66
742,86
10001.

340 000 HUF
901,86
971,43
10002.

260 000 HUF
689,66
742,86
10003.

320 000 HUF
848,81
914,29
Victor Vasarely (1908-1997): Vega 3. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (83/110), 35×35 cm. Üvegezett fakeretben.
10004.

90 000 HUF
238,73
257,14
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Vasarely maszk, 2008-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 50×66 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
10005.

120 000 HUF
318,30
342,86
10006.

100 000 HUF
265,25
285,71
10007.

90 000 HUF
238,73
257,14
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Balatoni kirándulók (őszi táj). Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 80x100 cm.
10008.

150 000 HUF
397,88
428,57
10009.

420 000 HUF
1 114,06
1 200,00
Gross Arnold (1929-2015): Visegrádi házak. Rézkarc, papír. Jelzett. 21x31 cm.
10010.

50 000 HUF
132,63
142,86
15
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet festőecsetekkel, 1970-es évek. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett fakeretben. 100×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life with brushes, 1974. Pastell on paper, signed upper left. Framed 100×70 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10011.

60 000 HUF
159,15
171,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF