50 000 HUF
Adalbert Suchy (1783-1849): Fiatal férfi miniatűr portréja. Akvarell, csont, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent. Jobb oldalán repedéssel. Dekoratív, régi, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Ernst Múzeum aukciói 1930 k. raglapjával. 8,5x7 cm