60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet festőecsetekkel, 1970-es évek. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett fakeretben. 100×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life with brushes, 1974. Pastell on paper, signed upper left. Framed 100×70 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE