10145. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
8 500 HUF
0 HUF
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Poe világa. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (95/100), 37,5×28,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert