22 000 HUF
Bruhn Tvede, Alice (1906?-1970): Art deco csendélet (Stilleben). Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hátoldalán 1930 körüli kiállítási címkével. Sérült. Fakeretben. 58x47 cm / oil on canvas, unsigned, with old exhibition label on the reverse, damaged, framed