38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Kontrasztok. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és német ny. életrajzzal, fakeretben, 43×58 cm