10168. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes társaság, akvarell, ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadásokkal, 41x59 cm
Photo of the item taken by : szr