3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Csikós Tibor (1957-): "D.T. emlékére". Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, lap alja tépett (mű ép), 8x12,5 cm