10057. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
38 000 HUF
0 HUF
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Vértestolnai táj alakokkal, 1975. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal (Vértestolna, 1975.IX.22), üvegezett fakeretben, 23×44,5 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras