10239. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Feszt László, ifj. (1957-): "A buddha", 2009. Computer print, papír, jelzett, számozott (24/50) a hátoldalán. 20×15 cm. Üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : nagy_andras