10325. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
3 600 HUF
0 HUF
Gácsi Mihály (1926-1987): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 28,5×39 cm, lap széle foltos
Photo of the item taken by : karap_norbert