10327. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
9
0 HUF
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Június, 1963. Fametszet, kézi levonat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 35,5x44 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras