4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
GyÅ‘rfi András (1964-): A várvédÅ‘ (cÃm nélkül), 2011. Tus, papÃr, jelzett. DekoratÃv, üvegezett fakeretben, 29x16 cm