42 000 HUF
108,81 EUR, 120,00 USD
Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).