Tétel

150 000 HUF
397,88 EUR, 428,57 USD

Description:

Hommage a Széchenyi. Supka Magdolna és Kosáry Domokos előszavával. H., é., ny. n. 2 lev. (előszó), 1 lev. (a művészek rövid bemutatása), 12 t. Almásy Aladár, Gaál József, Kárpáti Tamás, Korányi Gábor, Muzsnay Ákos, Parádi Tamás, Prutkay Péter, Püspöky István, Somogyi Győző, Szabados Árpád, Szabó Tamás és Szemethy Imre egy-egy sokszorosított grafikája, paszpartuban, a művész aláírásával, 19x29 és 28,5x22,5 cm közötti méretben. Valamennyi lap a 29/35. számú. [A kiadvány Széchenyi István születésének kétszázadik évfordulójára 1991-ben az Eötvös alapítvány támogatásával készült. A grafikákat alkotójuk nyomta.] Kiadói aranyozott, dombornyomott, bőrborítású mappában. Mappa mérete 48,5x40x6 cm. Komplett, hiánytalan, mindössze 35 példányban megjelent gyűjtői ritkaság! Mappa bőrborításon apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras