10412. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
3 200 HUF
0 HUF
Imre István (1918-1983): Országház (Budapest, hajók a Dunán). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23,5×34 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras