10414. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF 20,73 EUR, 22,86 USD
0 HUF
Juhos- Kiss János: Tájkép. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, jelzett, 20x28,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras