10490. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Kass János (1927-2010): Green lady, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott: 55/300. Törésnyommal, Lapszéli apró foltokkal. 56,5x38 cm. Üvegezett keretben.
Photo of the item taken by : nagy_andras