10496. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/1 számozással. 16,5x24,5 cm
Photo of the item taken by : ekb