10473. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 29×39 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras