2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Konstantin László (1930- ): Az újpesti partizánok kiszabadítják a foglyokat a nyilasházból. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, 18x29,5 cm (teljes méret: 34x48 cm)