60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Mizser Pál (1941-2021): Ülő nő, 1967. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, proveniencia: a művész hagyatéka, fakeretben, 80x60 cm. 448