10711. 467. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Réti Mátyás (1922-2002): Sárgavirág. Színes linómetszet, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 33×24 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras